404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Міні кури
Міні кури (м'ясні породи курей) - економічно вигідна порода курей, широко поширена у Франції та Англії. Там міні кури зайняли місце бройлерів. В даний час розлучаються і в інших країнах, в тому числі і у нас. Міні кури невибагливі, вживають мало корму, за день на одну голову витрачається всього 120-130 г корму. У промислових умовах на кожній голові в порівнянні з карами інших м'ясних порід економлять по 4-6 кг корму, а на кожному десятку яєць - 600-800 г корму.

Орловские кури | Орловська порода курей
Близька до групи бійцівських, а, саме малайських курей. Орловська - стара російська порода. Історія створення цієї породи налічує більше 200 років. Походження невідомо. Версії її походження: припускають, що порода виведена князем Орловим-Чесменским (звідси і її назва). Раніше була версія про азіатському походження. Орловские кури дуже стрункі (яєчні породи курей).

Вирощування фазанів
Вирощування фазанів . Фазанят вирощують майже так само, як курчат. Але слід враховувати, що вони більш рухливими, полохливіше і вимогливіше до температурного режиму в перші дні. У тепличних умовах вони швидше набирають живу масу.

Визначення статі курчат
Визначення статі курчат . Уміння визначати стать курчат необхідно дні правильного співвідношення самок і самців при розведенні курей. Крім того, роздільне вирощування самців і самок дозволяє скоротити витрату корму на одиницю приросту маси тіла. Для більшості видів птахів характерно наявність вторинних статевих ознак. Це дозволяє відрізняти дорослих самців від самок за зовнішнім виглядом.

Розведення гусей
Розведення гусей на присадибних і садових ділянках дуже вигідно, тому що зміст гусей вимагає відносно мало витрат і засобів. Вже ранньою весною гуси майже повністю переходять на підніжний корм. Холодов вони не бояться і дуже невибагливі.


   2013