404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Годування голубів
Що люблять подзьобати домашні голуби? Зерно, звичайно. Як і всяка двірська птах. Але це зовсім не означає, що їдять тільки зерно або комбікорм. Голубам потрібно давати і щось посущественнее, подешевше, для ситості, наприклад, варену м'ятий картоплю, гарбуз.

Білий павич
Білий павич . Павич білий, або індійський павич (Pavo cristatus Linnaeus 1758) - найбільш численний вид павичів. Є монотіпіческім видом, тобто не поділяється на підвиди, однак має цілий ряд колірних варіацій (мутацій). Одомашнений людиною.

Міні кури
Міні кури (м'ясні породи курей) - економічно вигідна порода курей, широко поширена у Франції та Англії. Там міні кури зайняли місце бройлерів. В даний час розлучаються і в інших країнах, в тому числі і у нас. Міні кури невибагливі, вживають мало корму, за день на одну голову витрачається всього 120-130 г корму. У промислових умовах на кожній голові в порівнянні з карами інших м'ясних порід економлять по 4-6 кг корму, а на кожному десятку яєць - 600-800 г корму.

Индейководства: Російські фахівці діляться досвідом
Диких індичок людина приручила і одомашнили ще за тисячу років до нашої ери. Сьогодні цього птаха можна зустріти у фермерських і сімейних господарствах більше сотні країн світу. Найбільше індичину люблять в Ізраїлі. Громадянин цієї країни в середньому з'їдає 12 кг індичого м'яса. У США цей показник сягає 8 кг, у Польщі - 4,5.

ФЕНІКС (онагадорі, онагорі, йокогамская курка)
Фенікс або онагадорі (декоративні породи курей) походить з Китаю. Там він був символом імперії і з його допомогою можна було навіть скарб знайти. Але в першому тисячолітті кілька птахів фенікс завезли до Японії, де вони почали поширяться з гарячковою швидкістю.


   2013