404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Раціон для гусенят
Раціон для гусенят. Найбільш інтенсивне зростання гусенят спостеріга дається при згодовуванні їм спеціальних комбікормов.Для одержання кормової суміші необхідно прагнути підібрати різні корми в такій кількості, щоб вміст у раціоні поживних речовин було витримано за встановленою нормою.

Корніш | Кури корніш
Корніш (м'ясні породи курей) - прабатьками цієї породи були різні бійцівські кури, яких спочатку використовували для розваг. Широке поширення птиці цієї породи отримали тільки в шістдесятих роках, так як у них була низька несучість і погана виводимість курчат.

Визначення статі курчат
Визначення статі курчат . Уміння визначати стать курчат необхідно дні правильного співвідношення самок і самців при розведенні курей. Крім того, роздільне вирощування самців і самок дозволяє скоротити витрату корму на одиницю приросту маси тіла. Для більшості видів птахів характерно наявність вторинних статевих ознак. Це дозволяє відрізняти дорослих самців від самок за зовнішнім виглядом.

Німецький індіан
Німецький індіан.  Всі породи змінюються з часом. Усвідомлення цього, кожен підпише хто переслідує в області тваринництва, для зміни вимог до продуктивності порід, а також естетичне почуття і смак також змінюються з десятиліть і впливають фізичні характеристики учасників порід.

Корми для гусей
Корми для гусей . Так як гусак птах пасовищна, зелені корми для нього є основними. Зелені корми - хороше джерело легкопереваріваемих речовин. У «зеленці» міститься повний вінегрет вітамінів, та й вартість набагато нижче інших кормів (а іноді і безкоштовна). У літній час гуси майже цілодобово знаходяться на пасовищі, поглинаючи різноманітний гербарій, і тільки ввечері отримують мінімальну дозу концентрованих кормів.


   2013