404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Розведення павичів
Розведення павичів. Ці незвичайні птахи приваблюють не тільки своєю красою, але й тим, що їх розведення стає прибутковим бізнесом.  Павич звичайний (Pavo cristatus) - це цінний декоративна птиця, на яких завжди був високий попит. Раніше павичів розводили у великій різноманітності - сизого, блакитного, білого і строкатого кольору оперення.

Породи фазанів
У цій статті представлені одні з найвідоміших порід фазанів. Породи фазанів Ви можете бачити з фото і детальним описом. Сімейство Фазанові - є найбільшим із загону курячих.

Збір, обробка та зберігання перо-пухової сировини гусей
Збір, обробка та зберігання перо-пухової сировини. Пух і перо є цінною сировиною. Завдяки високим технологічним якостям гусяче перо-пухова сировина використовується для виготовлення теплого одягу, головних уборів, постільних речей.

Купівля голубів
Купівля голубів нові породи, голубівники повинні враховувати місцеві природні і кліматичні умови, в яких будуть міститися птах. Так, навряд чи буде доцільно заводити високолітні птахів у тих районах, де дуже часто бувають тумани або дме сильний вітер. Якщо ж, наприклад, в голубниках, розташованих поблизу лісу починати розводити бескружних або бойних голубів, то це значить, що пернатим хижакам буде забезпечено стабільне корм.

Німецька модена
Німецька модена . Група: Курячі голуби. Походження: Північна Італія: наприкінці 18-го століття завезені до Німеччини. Характерні особливості німецької Модени  групи курячих (вони дуже схожі на курей) - коротке широке тулуб, довгі ноги і шия, короткий хвіст. Ці голуби великовагових і плідні. Група включає наступні породи голубів: флорентійський, угорська, мальтійська, моденський, віденський.


   2013