404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Захворювання каченят | Профілактика захворювань каченят
Аспергільоз. Захворювання, що викликається патогенними пліснявими грибами, протягом гостре, смертність до 60%. Основна міра профілактики - не допускати заплесневенія кормів і підстилки. Вірусний гепатит. Захворювання каченят 1-15 - тдневного віку. Хвороба проявляється у відмові від корму, сонливості, малорухомості, перекиданні на спину або на бік, вчиненні плавальних рухів.

Порода качок
Порода качок з описом і фото трохи нижче, а сейчус трохи загальної інформації про породи качок. Порода качок діляться за своїм продуктивним якостям на м'ясні, м'ясо-яєчні і яєчні породи. Качки м'ясного, типу мають найбільш широке поширення.

Кінги голуби. Голуби породи кінг
Кінги голуби  - порода м'ясних голубів виведена в США для виробництва голубиного м'яса шляхом складного схрещування. Це одна з великих порід голубів, маса яких сягає меж 850-1050 грамів. Серед самців зустрічаються більші екземпляри. У Кингов живий, бойовий, а іноді і агресивний темперамент. Порода кінги голуби  відноситься до слаболетающім голубам.

Корми для курей
Концентровані корми.  Зерно є основним кормом для курей. Воно повинно становити менше половини раціону. Кращим з концентрованих кормів для птахів є кукурудза, яка містить багато вуглеводів. За своєю поживністю вона перевершує всі види зерна. У кукурудзі більше »ніж в інших зернових і зелених кормах, міститься вітаміну Е, необхідного для поліпшення несучості, виводимості яєць і утворення сперми у півнів.

Англійська барабанщик
Англійська барабанщик . Виведений в Англії і описаний вже 1678 р. Барабанщики - окрема група декоративних голубів, що відрізняється незвичайним воркуванням. Крім звичного для нас, і звичайного для всіх голубів воркування, у барабанщиків є ще специфічне, яке називають торкутеніем. У кожного голуба свій голос і малюнок пісні, але в більшості випадків вона складається з коротких уривчастих "гуків", які зливаються в барабанну дріб.


   2013