404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Вирощування гусенят з квочкою
Вирощування гусенят з квочкою . Зазвичай гуски починають насиджувати, коли знесуть досить яєць. Перший рік їх може бути близько 7, а надалі - від 10 до 15.

Зміст голубів відео
Голубів містять в голубниках, розплідниках, вольєрах і клітках. Сизара і безпородних домашніх голубів містять на волі, влаштовуючи для них голубники-вольниці або інші гніздові пристрої для їх розмноження. Вибір того чи іншого способу утримання й приміщення залежить від мети розведення голубів, виду або породи голубів.

Орловские кури | Орловська порода курей
Близька до групи бійцівських, а, саме малайських курей. Орловська - стара російська порода. Історія створення цієї породи налічує більше 200 років. Походження невідомо. Версії її походження: припускають, що порода виведена князем Орловим-Чесменским (звідси і її назва). Раніше була версія про азіатському походження. Орловские кури дуже стрункі (яєчні породи курей).

Сурмачі-барабанщики
Сурмачі-барабанщики - група голубів, воркування яких нагадує те звуки труби, то рокіт барабана. У мусульманських країнах здавна звертали увагу на голубів, чиє воркування нагадує молиться мусульманина. Припускають, що Трубачі-барабанщики  сталися саме від східних голубів.

Вирощування цесарок
Вирощування цесарок. Для вирощування цесарок необхідно купувати здоровий молодняк з благополучного з інфекційних захворювань господарства. Цесарок містять на підлозі або в клітках у сухому, теплому і добре вентильованому приміщенні без протягів.


   2013