404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.

Категорiя: Рослинництво

Останнi доданi статтi


1: Люпин вирощування
Вирощування люпину не становить великої праці. Люпин невибагливі до грунту, добре ростуть на будь садової, але значно кращого розвитку досягають на слаболужних або суглинних слабокислих грунтах. На лужних грунтах починають жовтіти листя і проявляється хлороз (рН більше 7,5).
   Додано: 29.04.2013

2: Властивості маку
Мак - багаторічна трав'яниста рослина, яка дуже давно почало використовуватися людиною. Основні корисні властивості маку - заспокоювати і розслабляти. Мак діє на людський організм як снодійний засіб, завдяки опійного компонентам, які містяться в маці, можна позбавиться від різних болів.
   Додано: 29.04.2013

3: Прибирання хмелю
Прибирання хмелю проводиться вручну або з використанням хмелеуборочних машин (ХМП-1, 6 або 4х-4л) починають, коли настає технічна стиглість, шишки мають специфічний аромат, стають щільними, характеризуються сірим забарвленням і лимонно-жовтого або золотисто-зеленим забарвленням лупулінових залоз.
   Додано: 29.04.2013

4: Трава еспарцет
Одним із потужних і головних факторів стабілізації виробництва сільського господарства може виступити розширення посівних площ бобових багаторічних трав. Найбільш цінна кормова культура і джерело високоякісного кормового білка можна назвати трава еспарцет .
   Додано: 29.04.2013

5: Виробництво соняшнику
Соняшник - рослина сімейства Айстрові. З історичних та археологічних досліджень соняшник возделивался і був відомий людством ще 3000 років до нашої ери. Про виробництво масла і мови не могло бути в той час, соняшник використовували як символ божества сонця в племенах Південної та Північної Америки і як естетичне прикраса.
   Додано: 29.04.2013

6: Хвороби бобів
Боби уражаються багатьма хворобами, найпоширенішими в даний час є аскохитоз, борошниста роса і коренева гниль. Аскохитоз - хвороба бобів. При аскохітозом бобів перші ознаки хвороби виявляють уже на сходах, уражаються всі надземні частини рослини. На стеблах утворюються світло-бурі плями подовженої форми, які характеризуються темно-бурим обідком. На листках такі ж плями, тільки округлі.
   Додано: 29.04.2013

7: Хвороби соняшнику
Хвороби соняшнику в даний час поширені досить широко. Самими шкідливими хворобами є: вовчок, фомоз, сіра, біла і суха гнилі та інші. Вовчок - Хвороба соняшнику . Ступінь поширення вовчка неоднакова, це залежить від догляду за посівами, способу обробки грунту, характеру сівозміни та складу сортів, які культивують в господарстві.
   Додано: 29.04.2013

8: Гірчиця чорна
Гірчиця чорна  - однорічна трав'яниста рослина, яка належить до сімейства Капустяні. Гірчиця чорна  відноситься до древніх культурним рослинам Європи. Вона широко відома у багатьох країнах Азії, Європи, Америки, Австралії, Африки. Її культивують в більшості країн Південної Європи, це Італія та Франція. У межах Близького Зарубіжжя гірчиця чорна порівняно мало поширена, винятком є Україна, Закавказзя, Краснодарський Край.
   Додано: 29.04.2013

9: Буряк кормовий
Буряк кормовий - дворічна рослина, яка відноситься до сімейства мареві. Вона формує в перший рік життя потовщений корінь, де накопичується велика кількість поживних речовин. У перший рік листя великі і досить густо зібрані в прекорневом розетку. На другий рік життя формуються квітконосні стебла, слабо облистнені, розгалужені.
   Додано: 29.04.2013

10: Люцерна вирощування
Вирощування люцерни починається з вибору попередника. Кращими попередниками для люцерни та її різних сумішей зі злаками, що вирощуються на кормові цілі, виступають ранні ярові колосові та озимі, кормові небобові, просапні (кукурудза на силос, цукровий буряк) культури. Обробка грунту при вирощуванні люцерни . Люцерна добре відгукується на глибоку оранку - до 32 см. Вона необхідна для посиленого росту кореневої системи в перший рік життя та активізації мікробіологічної діяльності.
   Додано: 29.04.2013

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20]

   2013