404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Люцерна посівна
Люцерна посівна  (Medicago sativa L) отримала саме широке поширення серед 60 видів роду. Люцерна посівна  - одна з найдавніших культур.

Конюшина луговий
Конюшина луговий - рослина відноситься до роду Конюшина, сімейству Бобові.  Клевер луговий  - дворічна трав'яниста рослина, але найчастіше багаторічна, у висоту досягає 15-55 см. Характеризується гіллястими піднімають стеблами. Виростає у всіх регіонах Європи, у Середній і Західній Азії, Північної Африки (Туніс, Марокко, Алжир). Зростає відмінно на среднеувлажненной лісових галявинах, луках, уздовж доріг і полів.

Жовта люцерна
Жовта люцерна - багаторічна рослина, яка характеризується потужно розвиненою кореневою системою. Залежно від умов проживання виду в стречаются стержнекорневие, корнеотприсковие і кореневищні форми. Стебла висхідні, численні, простягнені або прямі, висотою 40-80 см, повністю голі або трохи волосисті. Листочки різних розмірів і форми, обернено-яйцеподібні, лінійно ланцетні, довгасто ланцетні, ланцетні, овальні або округло-яйцеподібні, 2-6 мм шириною і 5-22 мм завдовжки.

Ріпак фото
Ріпак - трав'яниста рослина роду Капуста сімейства хрестоцвітих. Дуже важливе олійна рослина, істотно зросло до кінця 20 століття економічне значення ріпаку в зв'язку з тим, що його почали використовувати для отримання біопалива.

Шкідники соняшнику
Протягом вегетаційного періоду соняшник пошкоджується комплексом шкідників. Одні з них завдають шкоди посівам, інші - листя і стебла, треті - сім'янка і кошиках. Соняшникова огневка - Шкідник соняшнику . Поширена повсюдно, зона досить високою шкодочинності охоплює південь Лісостепу та Степ. Метелик характеризується 22-26 мм розмахом крил, передні крила жовтувато-сірі, по середині присутні 3-5 сірчані точки і кілька точок із зовнішнього боку, задні крила - ясно-сірі, на половину прозорі.


   2013