404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Вирощування хмелю
Вирощування хмелю найкраще здійснювати на площах, які характеризуються невеликим (до 5 0 ) ухилом на південний схід, південний захід чи південь. Хміль розміщується на хмільниках (масивах) площею 25-30 га, які ділять на квадрати - окремі плантації.

Зберігання цукрових буряків
Для повної сезонної експлуатації збиральної техніки і цукрових заводів необхідно проміжне зберігання цукрових буряків на краях полів. Через таких причин існує ризик втрат.

Сильфія
Сильфія - рослина сімейства Айстрові. Батьківщиною є Північна Америка, де мешкає вона на луках. У XVIII столітті була завезена до Європи в якості декоративного рослини. Сильфія характеризується дуже цінною якістю - довголіття. На одному і тому ж місці вона здатна виростати близько 50 років.      Сильфія  володіє потужною кореневою системою, складається з численних бічних пагонів, потовщеного головного кореня і товстих кореневищ.

Прибирання гірчиці
Прибирання гірчиці сарептської на насіння виконується роздільним способом. Скошування відбувається, коли вона знаходиться у фазі воскової стиглості, при цьому листя опадає, рослини жовтіють, середні і нижні стручки набувають бурий окрас, а насіння стають кольором, який характерний для даного сорту.

Посів бобів
Боби відмінно переносять холоду, але при цьому дуже сильно люблять вологу. Ихним плюсом є те, що вони здатні рости практично на будь-яких грунтах, але не переносять кислі, заболочені і піщані місця.


   2013