404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Горох технологія
Агротехніка вирощування гороху. Вирощування гороху цікаво не тільки для одержання молодих плодів, які використовуються людиною в їжу, але і з раціональної сторони. На невеликих дачних ділянках можна вирощувати горох в міжряддях молодого виноградника або саду, так і на полях більшого розміру.

Люцерна хмелеподібна
Люцерна хмелеподібна - дворічна або однорічна трав'яниста рослина, яка має стрижневий корінь, що здатний проникати в грунт на 40 см глибину, існують форми, що розвиваються 3 і більше року, тобто - багаторічні.

Мальва
 Мальва ( M а lva ) або друга назва просвірніком - рослина сімейства Мальвові. Приблизно 30 видів даного роду, які ростуть в помірному кліматі Північної Африки, Європи, Північної Америки та Азії, перш за все характеризуються тим, що у них трилистого підчашого, чашечка пятіраздельная, гинецей, що складається з великої кількості плодолистків і п'ять пелюсток. Мальва має багатогніздна зав'язь , де в кожному гнізді розташовується по одній семяпочке.

Шкідники хмелю
Хмелева нематода - Шкідник хмелю . Личинка з коріння висмоктує сік. Після чого вони відмирають, зменшується надходження в надземну частину рослин поживних речовин, кількість шишок і їх розмір зменшуються, значно погіршується якість, листя жовтіє.

Квасоля чорна
Квасоля чорна - вид Квасоля звичайна ( Phaseoluos vulgaris ). Вона вирощується в промислових обсягах в Китаї, США і Канаді. Квасоля чорна  відома під різними іменами. Найпопулярніше - чорна черепашка, а в більшості країн її просто називають чорною квасолею. Квасоля з'явилася в Середній і Південній Америці, після чого виникла велика кількість різновидів квасолі, які дуже широко поширені по всьому світу, і стали символами різних національних кухонь.


   2013