404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Сильфія
Сильфія - рослина сімейства Айстрові. Батьківщиною є Північна Америка, де мешкає вона на луках. У XVIII столітті була завезена до Європи в якості декоративного рослини. Сильфія характеризується дуже цінною якістю - довголіття. На одному і тому ж місці вона здатна виростати близько 50 років.      Сильфія  володіє потужною кореневою системою, складається з численних бічних пагонів, потовщеного головного кореня і товстих кореневищ.

Рицина вирощування
Вирощування рицини досить невибаглива і проста справа. Більш декоративно виглядає і найкраще росте і розвивається рицина на сонячних місцях. Ця рослина теплолюбна, тривалого похолодання і заморозків не виносить.

Козлятник лікарський
Козлятник лікарський - багаторічна трав'яниста рослина, що відноситься до сімейства Бобові. Висота до 90-95 см, з характерним стрижневим коренем.

Люпин багатолисті
Люпин багатолисті (Lupinus polypbyllus) - барвистий багаторічник, ставний, висотою 80-150 см з довгими щільними (досягають 80 см) кистевидними суцвіттями. Суцвіття складаються з великої кількості, до 170 шт., Метеликових квіток, які досить щільно сидять, діаметр 2 см, можуть мати одноколірну або двобарвне забарвлення: синю, блакитну, білу, фіолетовий, рожевий, пурпурову, червону, жовту.

Квасоля фото
Квасоля - рослина, яка відноситься до сімейства Бобові. Квітколоже характеризується наявністю чашовидної диска. Білі крила метеликового віночка або з човником менше зрощені, спірально скручені стовпчик і тичинки.


   2013