404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Горох технологія
Агротехніка вирощування гороху. Вирощування гороху цікаво не тільки для одержання молодих плодів, які використовуються людиною в їжу, але і з раціональної сторони. На невеликих дачних ділянках можна вирощувати горох в міжряддях молодого виноградника або саду, так і на полях більшого розміру.

Білий квасоля
Білий квасоля - рослина сімейства Бобові. В даний час існує близько 200 видів квасолі, а один з них - це білий квасоля . За вмістом цинку і міді квасоля біла перевершує більшість овочів. Квасоля характеризується легко засвоюваним білком, в ній міститься велика кількість необхідних амінокислот - лізин, триптофан, аргінін, метіонін, тирозин.

Властивості хмелю
Властивості хмелю відомі давно, він характеризується багатьма лікувальними і корисними властивостями. Для лікування та попередження багатьох захворювань хміль використовують у народній медицині. Хміль входить до складу великої кількості медичних препаратів. Шишки хмелю містять смоли, валеріанова і хмеледубільная кислоти, орькое речовина лупулин (він має в своєму складі ефірну олію), алкалоїд хумулін, крім того, фарбувальні і багато інших речовин.

Хвороби ріпаку
Останнім часом, через мінімальної обробки грунту і збільшення площ, зміною кліматичних умов, а також частими порушеннями сівозміни, цілий ряд захворювань ріпаку отримали велике поширення. Хвороба ріпаку - Чорна ніжка . Виявляється в період сходів біля кореневої шийки у вигляді гнилі, яка згодом поширюється на його корінь, при цьому викликає витончення і загибель всієї рослини.

Посів еспарцету
Посів еспарцету проводиться насінням, які заздалегідь підготовлені і відповідають вимогам ГОСТу, з приводу насіння багаторічних трав, їх посівних якостей, технічних умов.


   2013