404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Горох технологія
Агротехніка вирощування гороху. Вирощування гороху цікаво не тільки для одержання молодих плодів, які використовуються людиною в їжу, але і з раціональної сторони. На невеликих дачних ділянках можна вирощувати горох в міжряддях молодого виноградника або саду, так і на полях більшого розміру.

Еспарцет властивості
Еспарцет - поширене кормова рослина, яке широко використовується і має великі посівні площі. У еспарцету міститься вітамін С (аскорбінова кислота), рутин, каротин, білки, флавони, вуглеводи, жири, вільні амінокислоти.

Властивості хмелю
Властивості хмелю відомі давно, він характеризується багатьма лікувальними і корисними властивостями. Для лікування та попередження багатьох захворювань хміль використовують у народній медицині. Хміль входить до складу великої кількості медичних препаратів. Шишки хмелю містять смоли, валеріанова і хмеледубільная кислоти, орькое речовина лупулин (він має в своєму складі ефірну олію), алкалоїд хумулін, крім того, фарбувальні і багато інших речовин.

Добриво бобів
Боби мають велике значення у вирішенні такої проблеми, як виробництво рослинного білка, який необхідний не тільки для кормових цілей, але харчування людей. Зерно і солома цієї рослини характеризується значним вмістом білка.

Хвороби цукрових буряків
Коренеїд - Грибкова хвороба цукрових буряків . Захворювання визначають на всіх бурякових посівах. Хворіють тільки молоді рослини від початку фази проростання до формування 2-ий пари справжніх листків, тобто в той час, коли линька кореня закінчується. У проростків починає загнивати подсемядольное коліно і корінець, рідше черешки листя і сім'ядоль.


   2013