404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Еспарцет медонос
Еспарцет - медоносна і багаторічне кормове рослина сімейства Бобові. Здатне рости протягом семи-восьми років на одному полі. Відмінно росте на чорноземах і на грунтах, які містять велику кількість мергелю і вапна. Червоні або рожеві квітки еспарцету (яскраво забарвлені), зібрані в конічні кисті, рано розпускаються, незабаром після того, як відцвітуть сади.

Жовта люцерна
Жовта люцерна - багаторічна рослина, яка характеризується потужно розвиненою кореневою системою. Залежно від умов проживання виду в стречаются стержнекорневие, корнеотприсковие і кореневищні форми. Стебла висхідні, численні, простягнені або прямі, висотою 40-80 см, повністю голі або трохи волосисті. Листочки різних розмірів і форми, обернено-яйцеподібні, лінійно ланцетні, довгасто ланцетні, ланцетні, овальні або округло-яйцеподібні, 2-6 мм шириною і 5-22 мм завдовжки.

Чину вирощування
Вирощування чини починається з вибору попередника, найкращими є озимі зернові та просапні культури. Необхідно, щоб поле було чисте від бур'янів, тому що чину на початку вегетації росте досить повільно і сильно пригнічується бур'янами. Чину - відмінний попередник для більшості культур. Обробка грунту при вирощуванні чини .

Боби вирощування
Вирощуванням бобів займаються городники і фермери усього світу. Боби - незамінний скарб рослинного білка, мінеральних солей, вітамінів, кальцію і заліза. Боби - відмінний сидерат, ні для кого не секрет, що боби збагачують грунт азотом. Рослина не висуває особливих вимог до грунтів, догляду і поливу.

Горох колотий
Горох колотий одержують з допомогою машини для колки гороху, наприклад "Лускунчик". Цілий горох завантажують у бункер і поступає в роторний мататель, за допомогою впливу на нього обертається крильчатки частково розколюється і з чітко визначеною швидкістю викидається в зернопроводів через тангенціальний вихід, надходить в оголовок зернопроводів, де відбувається фінальне розколювання гороху, через зіткнення зерна про внутрішню поверхню плити.


   2013