404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Костриця червона
Костриця червона - багаторічна трав'яниста рослина відноситься до роду Овсяница сімейства Злаки. Овсяниця червона є відмінним пасовищним рослиною. Здатна давати хороший травостій - до 60 см на вологих супесчано грунтах і врожай сіна з одного гектара до 2 тонн.

Хвороби сої
До хвороб сої відносяться фузаріоз, аскохітоз, пероноспороз, борошниста роса, церкоспороз, пурпурний церкоспороз, септоріоз, біла гниль, південна склероциальной гниття, філостіктоз, або оливкова плямистість, чорна коренева гниль, антракноз, ризоктоніоз, альтернаріоз, бактеріальна плямистість (бактеріальний опік), бактеріальне в'янення, бактеріальний вілт, зморшкувата мозаїка, жовта мозаїка.

Властивості гірчиці
Гірчиця відома людству багато тисяч років. Гірчичне зерно у багатьох народів не тільки сировину для отримання пекучого і ароматного соусу, але ще й корисного і смачного масла, це метафоричний і яскравий символ, який висловлює велику силу, не дивлячись на те, що характеризується такими дрібними розмірами.

Рослина чину
Рослина чину відноситься до роду однорічний і багаторічних трав родини Бобові. Рід налічує приблизно 150 видів, вони виростають в районах помірного клімату північної півкулі, в північно-західній Африці, горах тропічної Південної Америки, Середземномор'я. Рослина чину - трав'яниста, однорічна або багаторічна. Стебла лазять або прості, чотиригранні, деякі вилягаючі, висотою 15-20 см, іноді досягають 1,5 м.

Cорта вікі
На сьогоднішній день існує велика різноманітність сортів вики ярої та озимої.   Сорт вики ярої - Василина. Сорт включений до реєстру в 2010 році. Форма рослини - розлога. Лист у першого суцвіття характеризується 2-3 парами листочків, подовжено-овальної форми, забарвлення листочків зелений, вусики дуже короткі.


   2013