404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Рослина люпин
Рослина люпин або як його ще називають "вовчі боби" було відомо з давніх часів. В Європу люпин був завезений на початку двадцятого сторіччя з Північної Америки. Рослина люпину характеризується великими пальчасто-роздільними листками, потужної стрижневою кореневою системою, пензлем з дуже красивими фіолетово-синіми квітками.

Стручковий горох
Стручковий горох володіє багатьма корисними властивостями. Молоді стручки гороху характеризуються солодким тонким смаком. Завдяки дуже високому вмісту вітаміну В і його групи, стручковий горох підтримує високий рівень енергії і сприяє м'язової і нервової тканини.

Шкідники бобів
Найпоширенішими шкідниками бобів є - бобова попелиця, бобова зернівка і бульбочкових довгоносик. Їх необхідно знати в обличчя, для того, щоб вони не нищили з любов'ю вирощені вами рослини. Шкідник бобів - Бобова попелиця. Зимує біля коренів багаторічних бобів. Наприкінці весни або на початку літа їх метелики вилітають назовні й відкладають личинки.

Сочевиця чорна
Сочевиця чорна (Білуга) - найдрібніша з сортів сочевиці, її зерна круглі, блискучі, чорні, нагадують чорні ікринки, звідки і пішла назва. На одному кущі можуть бути відразу зосереджені квіти, бутони, дозрілі і зелені боби.

Трава люцерна
Трава люцерна - за багатьма своїми показниками, є унікальним рослиною. Дуже велика кількість позитивних характеристик і весь час популярність цієї культури зростає. Вона висівається на зелену масу як багаторічної кормової культури, причому вона виступає дуже цінною культурою з приводу вмісту поживних речовин.


   2013