404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Шкідники сої
Шкідники сої в Україні досить поширені, їх налічується 114 видів. Комахи становлять 96,5%, слимаки - 2,6%, кліщі - 0,9% загальної кількості, серед них полифаги - 86, олигофаги - 14%. Рослини пошкоджуються протягом усього вегетаційного періоду. Найбільш вразливі фази - періоду закладки генеративних органів і дозрівання зерна.

Козлятник лікарський
Козлятник лікарський - багаторічна трав'яниста рослина, що відноситься до сімейства Бобові. Висота до 90-95 см, з характерним стрижневим коренем.

Можлива загроза сходам озимих
Хліба вирощують, мріючи про майбутнє великому врожаї. Якщо не так, тоді навіщо зерно кидати в грунт? А щоб поля щедро заколосилися навесні, зараз варто подбати про боротьбу з ворогами озимих. На посівах зернових небезпечним шкідником залишається хлібна жужелиця.

Їжака збірна
Їжака збірна - вид трав'янистих багаторічних рихлодерновінних рослин, що відноситься до роду Їжака, сімейству Злаки. Кореневище повзуче, коротке, досить товсте, з тонкими, рясними корінням. Стебла досягають у висоту 35-130 см і в товщину 1,5-3 мм, приподнимающиеся або прямі біля основи, з досить довгими міжвузлями, гладкі, голі або слабо шорсткі під суцвіттям. Листя завширшки - 5-12 мм, сірувато-зелені, широколінійні або лінійні, вздовж складені або частіше плоскі, м'які, гостро-шипуваті або гостро-шорсткі по краях, по жилах шорсткі, тонко загострені.

Горох колотий
Горох колотий одержують з допомогою машини для колки гороху, наприклад "Лускунчик". Цілий горох завантажують у бункер і поступає в роторний мататель, за допомогою впливу на нього обертається крильчатки частково розколюється і з чітко визначеною швидкістю викидається в зернопроводів через тангенціальний вихід, надходить в оголовок зернопроводів, де відбувається фінальне розколювання гороху, через зіткнення зерна про внутрішню поверхню плити.


   2013