404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Білий квасоля
Білий квасоля - рослина сімейства Бобові. В даний час існує близько 200 видів квасолі, а один з них - це білий квасоля . За вмістом цинку і міді квасоля біла перевершує більшість овочів. Квасоля характеризується легко засвоюваним білком, в ній міститься велика кількість необхідних амінокислот - лізин, триптофан, аргінін, метіонін, тирозин.

Хвороби сої
До хвороб сої відносяться фузаріоз, аскохітоз, пероноспороз, борошниста роса, церкоспороз, пурпурний церкоспороз, септоріоз, біла гниль, південна склероциальной гниття, філостіктоз, або оливкова плямистість, чорна коренева гниль, антракноз, ризоктоніоз, альтернаріоз, бактеріальна плямистість (бактеріальний опік), бактеріальне в'янення, бактеріальний вілт, зморшкувата мозаїка, жовта мозаїка.

Прибирання бобів
Прибирання бобів проводиться роздільним способом, так як насіння бобів дозрівають нерівномірно. Починають прибирання в залежності від призначення продукції. Якщо плоди призначаються для цільного використання в їжу (зерна зі стулками), то вони забираються, коли зерна в діаметрі досягають 1 см, а стулки соковиті. Якщо зерна будуть вживатися в сирому вигляді, то прибирання бобо в відбувається, коли насіння досягають максимального розміру перебуваючи в молочної стиглості.

Переробка сої
Одним з найголовніших умов з переробки сої , є дотримання найважливіших технологічних процесів, які відбуваються на кожному етапі ведення господарства. Одним з найважливіших етапів при виробництві сої вважається підготовка насіння до посіву, обробка грунту, догляд за посівами та збирання врожаю, якщо дотримуватися всіх цих процесів, то переробка сої не складе особливих труднощів.

Горох рослина
Горох (Pisum) - самозапилюється, однорічна трав'яниста рослина, яка відноситься до сімейства Бобові, зернова бобова культура. Батьківщина гороху - Південно-Західна Азія, де його почали обробляти ще в кам'яному столітті. Коренева система у гороху стрижневі типу, глибоко проникає в грунт і добре розгалужена.


   2013