404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Буркун фото
Буркун - поселенець непридатних земель, лугів і старих покладів, що відноситься до сімейства Бобові. Трапляються найбільш часто в наших умовах білий, жовтий, високий, запашний, волзький і зубчастий буркун. Всі буркун здатні відмінно переносити посуху, практично не уражається шкідниками і хворобами, дуже мало пригнічується надлишком солей в почве.Із-за цього вони дуже пишно здатні рости не тільки на чорноземах, де відбувається суперництво з самими злаками, а також і на солонцях.

Чотирилисту конюшину
Чотирилисту конюшину - одиночна рослина конюшини, яке володіє одним чотирьох-пластинчастим аркушем, на відміну від звичайних трьох-пластинчастих.

Фото бобів. Боби фото
Боби - однорічна, трав'яниста, холодостійка культура. Корінь сягає до 100-120 см в глибину, стержневидний. На бобових корінцях живуть бактерії, з допомогою яких фіксується азот з повітря в недоступній формі для рослин. Стебло порожнистий, гладкий, прямостоячий, чотиригранний, у висоту досягає 65-125 см. Квіти в коротких Гроно, великі, по 2-4 на коротких квітконосах, забарвлення біле з чорними цятками перламутрового кольору на пелюстках.

Алкалоїдний люпин
Алкалоїдний люпин - відмінний сидерат. Відноситься до сімейства Бобові, і як всі рослини цього сімейства, здатний накопичувати в своїх кореневих клубеньках азот. Коренева система алкалоідного люпину може проникати на глибину 1,5-2 м. Це означає, що він покращує структуру грунту, відбувається не тільки розпушування грунту, а й підйом поживних речовин у верхній шар грунту з глибини.

Переробка сої
Одним з найголовніших умов з переробки сої , є дотримання найважливіших технологічних процесів, які відбуваються на кожному етапі ведення господарства. Одним з найважливіших етапів при виробництві сої вважається підготовка насіння до посіву, обробка грунту, догляд за посівами та збирання врожаю, якщо дотримуватися всіх цих процесів, то переробка сої не складе особливих труднощів.


   2013