404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Горох технологія
Агротехніка вирощування гороху. Вирощування гороху цікаво не тільки для одержання молодих плодів, які використовуються людиною в їжу, але і з раціональної сторони. На невеликих дачних ділянках можна вирощувати горох в міжряддях молодого виноградника або саду, так і на полях більшого розміру.

Добриво бобів
Боби мають велике значення у вирішенні такої проблеми, як виробництво рослинного білка, який необхідний не тільки для кормових цілей, але харчування людей. Зерно і солома цієї рослини характеризується значним вмістом білка.

Багаття безостий
Багаття безостий , або стоколос безостий - багаторічна рослина з довгим кореневищем. У висоту стебло досягає 65-100 см, в основі почасти розщепленими на прості волокна або з цільними піхвами відмерлих листків, високо облиствений.

Конюшина луговий
Конюшина луговий - рослина відноситься до роду Конюшина, сімейству Бобові.  Клевер луговий  - дворічна трав'яниста рослина, але найчастіше багаторічна, у висоту досягає 15-55 см. Характеризується гіллястими піднімають стеблами. Виростає у всіх регіонах Європи, у Середній і Західній Азії, Північної Африки (Туніс, Марокко, Алжир). Зростає відмінно на среднеувлажненной лісових галявинах, луках, уздовж доріг і полів.

Прибирання гороху
Прибирання гороху - найскладніша операція, яка існує в технології вирощування культури. Зерно дозріває нерівномірно, тобто першими починають досягати насіння з нижніх бобів, пізніше з верхніх, нижні боби починають розтріскуватися і обсипатися, рослини гороху не стійкі до вилягання. Найголовніше в технології збирання гороху - встановити найбільш оптимальні рядка для прибирання.


   2013