404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Хвороби цукрових буряків
Коренеїд - Грибкова хвороба цукрових буряків . Захворювання визначають на всіх бурякових посівах. Хворіють тільки молоді рослини від початку фази проростання до формування 2-ий пари справжніх листків, тобто в той час, коли линька кореня закінчується. У проростків починає загнивати подсемядольное коліно і корінець, рідше черешки листя і сім'ядоль.

Фацелія
Фацелія ( Phacelia ) - рід рослин відносяться до сімейства Бурачніковие, який налічує близько 200 різних видів багаторічних і однорічних трав'янистих рослин, які виростають у Південній і Північній Америці. Фацелія досягає у висоту 50-70 см і досить швидко формує велику зелену масу, пригнічує сміттєві рослини і захищає грунт від вітрової та водної ерозії, вона використовується як сидерат - зеленого добрива.

Тонконіг лучний
Тонконіг лучний  ( Poa pratеnsis ) - багаторічна рослина, вид належить до роду Мятлік, сімейству Злаки, є кормовою травою, однією з найбільш ранніх злакових. Тонконіг лучний  натуралізувався в Новій Зеландії та Австралії. Ареал виду в природі охоплює помірні регіони Північної півкулі.  Тонконіг лучний  виростає по полям, лугах і лісових узліссях.

Переробка сої
Одним з найголовніших умов з переробки сої , є дотримання найважливіших технологічних процесів, які відбуваються на кожному етапі ведення господарства. Одним з найважливіших етапів при виробництві сої вважається підготовка насіння до посіву, обробка грунту, догляд за посівами та збирання врожаю, якщо дотримуватися всіх цих процесів, то переробка сої не складе особливих труднощів.

Двукісточнік
Двукісточнік ( Phalaroides arundinacea ) або фаляріс - багаторічний довго-корневищний злак. Батьківщина - Північна Америка і вся помірна зона Євразії. У культурі зустрічаються тільки лише ряболисті форми. Висота рослин до 90-120 см. Листя до 2 см завширшки, лінійні, з кремовими або білими смужками.


   2013