404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Багаття безостий
Багаття безостий , або стоколос безостий - багаторічна рослина з довгим кореневищем. У висоту стебло досягає 65-100 см, в основі почасти розщепленими на прості волокна або з цільними піхвами відмерлих листків, високо облиствений.

Конюшина луговий
Конюшина луговий - рослина відноситься до роду Конюшина, сімейству Бобові.  Клевер луговий  - дворічна трав'яниста рослина, але найчастіше багаторічна, у висоту досягає 15-55 см. Характеризується гіллястими піднімають стеблами. Виростає у всіх регіонах Європи, у Середній і Західній Азії, Північної Африки (Туніс, Марокко, Алжир). Зростає відмінно на среднеувлажненной лісових галявинах, луках, уздовж доріг і полів.

Властивості сочевиці
Сочевиця - плоске, дрібне насіння однорічного рослини їх сімейства Бобові. Сочевиця багата на рослинний білок, вона вживається в їжу в давніх часів. Сочевиця коричнева (континентальна) дає легкий горіховий аромат при тепловій обробці, вона часто додається в запіканки, салати і тушковане м'ясо, тому що вона не тільки смачна, але й корисна.

Переробка сої
Одним з найголовніших умов з переробки сої , є дотримання найважливіших технологічних процесів, які відбуваються на кожному етапі ведення господарства. Одним з найважливіших етапів при виробництві сої вважається підготовка насіння до посіву, обробка грунту, догляд за посівами та збирання врожаю, якщо дотримуватися всіх цих процесів, то переробка сої не складе особливих труднощів.

Кущова квасоля
Кущова квасоля - рослина невеликої висоти - 25-60 см. Ця культура виняткова за своєю харчової цінності, хоча на садових ділянках не дуже поширена, так як на думку багатьох - вона не здатна визріти в середній смузі.


   2013