404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Алкалоїдний люпин
Алкалоїдний люпин - відмінний сидерат. Відноситься до сімейства Бобові, і як всі рослини цього сімейства, здатний накопичувати в своїх кореневих клубеньках азот. Коренева система алкалоідного люпину може проникати на глибину 1,5-2 м. Це означає, що він покращує структуру грунту, відбувається не тільки розпушування грунту, а й підйом поживних речовин у верхній шар грунту з глибини.

Еспарцет медонос
Еспарцет - медоносна і багаторічне кормове рослина сімейства Бобові. Здатне рости протягом семи-восьми років на одному полі. Відмінно росте на чорноземах і на грунтах, які містять велику кількість мергелю і вапна. Червоні або рожеві квітки еспарцету (яскраво забарвлені), зібрані в конічні кисті, рано розпускаються, незабаром після того, як відцвітуть сади.

Сорти сої
На сьогодні існує велика різноманітність сортів сої. Сорт сої - Аннушка. внесений до Державного реєстру в 2007 році. Скоростиглий сорт. Кущ стиснутий, рослини проміжного типу росту. Висота рослин сої - 80-110 см, закладка бобів нижнього ярусу відбувається на висоті 12-15 см, гіпокотиль характеризується антоціановим забарвленням, окрас квіток - фіолетовий, опушення темно-сірий.

Виробництво цукрових буряків
Виробництво цукрових буряків в більшій мірі залежить від сівозміни. Він допомагає боротися з бур'янами, хворобами та шкідниками.

Сочевиця вирощування
Сочевиця - однорічна трав'яниста рослина сімейства Бобові. Висота стебла 15-75 см, схильний до вилягання або прямостояче, чорнуватий, чотиригранний, опушене, гіллясте. Листя сочевиці складні, з 2-8 парами листочків, парноперисте, які закінчуються розгалуженим вусиком, дуже рідко його зачатком. Коренева система розгалужена.


   2013