404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Хвороби ріпаку
Останнім часом, через мінімальної обробки грунту і збільшення площ, зміною кліматичних умов, а також частими порушеннями сівозміни, цілий ряд захворювань ріпаку отримали велике поширення. Хвороба ріпаку - Чорна ніжка . Виявляється в період сходів біля кореневої шийки у вигляді гнилі, яка згодом поширюється на його корінь, при цьому викликає витончення і загибель всієї рослини.

Ядро соняшника
Чудові насіння соняшнику були привезені іспанськими колоністами з Америки, спочатку вони використовувалися з декоративними цілями в Європі. Вони служили прикрасою парків і садів, про свою перспективу ці рослини ще не знали - стати не тільки однією з важливих агрономічних культур, а й мати цілющі властивості в народній медицині.

Обробіток гороху
Обробіток гороху включає в себе ряд операцій: місце гороху в сівозміні, удобрення грунту, обробка грунту, посів насіння, догляд за посівом, збирання врожаю. 1. Місце у сівозміні. Кращими попередниками для гороху, є просапні озимі зернові культури.

Біопаливо з ріпаку
За останні роки перед суспільством постає проблема більш альтернативних джерел енергії: енергія води і вітру, сонячна енергія, біопаливо тощо.

Посів конюшини
Посів конюшини по культурах озимого типу розвитку проводиться ранньою весною, до початку сходу снігу з полів і після. Якщо посів конюшини проводиться ранньою весною, то насіння розсіюються (навхрест вручну), в ранковий час, коли ще стоять заморозки, тобто ноги сіючого НЕ грузнуть у болоті.


   2013