404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Лікувальні властивості конюшини
Лікувальні властивості конюшини відомі здавна, дуже широко його застосовували як лікарської рослини, крім того і в східній медицині. Добре відомі його антисептичні, протипухлинні і протисклеротичні властивості.

Сильфія
Сильфія - рослина сімейства Айстрові. Батьківщиною є Північна Америка, де мешкає вона на луках. У XVIII столітті була завезена до Європи в якості декоративного рослини. Сильфія характеризується дуже цінною якістю - довголіття. На одному і тому ж місці вона здатна виростати близько 50 років.      Сильфія  володіє потужною кореневою системою, складається з численних бічних пагонів, потовщеного головного кореня і товстих кореневищ.

Шкідники гороху
Шкідники гороху в Україні, як і в усьому світі, наносять рослинам великої шкоди. До них відносяться: горохова зернівка (брухус), бульбочкові довгоносик, горохова плодожерка, горохова огневка, горохова попелиця, горохова галиця. Всі види або окремі види, в період спалаху розмноження наносять великої шкоди рослинам гороху, знищуючи на 50 і більше% урожай. Горохова зернівка (Bruchus pisorum L.

Вирощування соняшнику
Соняшник - рослина, яка пристосоване до вирощування в степовій зоні. Насіння соняшнику починають проростати при 3-4  0 С температурі, незважаючи на підвищені вимоги до тепла, але поява сходів спостерігається лише на 20-28 день.

Шкідники бобів
Найпоширенішими шкідниками бобів є - бобова попелиця, бобова зернівка і бульбочкових довгоносик. Їх необхідно знати в обличчя, для того, щоб вони не нищили з любов'ю вирощені вами рослини. Шкідник бобів - Бобова попелиця. Зимує біля коренів багаторічних бобів. Наприкінці весни або на початку літа їх метелики вилітають назовні й відкладають личинки.


   2013