404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Конюшина луговий
Конюшина луговий - рослина відноситься до роду Конюшина, сімейству Бобові.  Клевер луговий  - дворічна трав'яниста рослина, але найчастіше багаторічна, у висоту досягає 15-55 см. Характеризується гіллястими піднімають стеблами. Виростає у всіх регіонах Європи, у Середній і Західній Азії, Північної Африки (Туніс, Марокко, Алжир). Зростає відмінно на среднеувлажненной лісових галявинах, луках, уздовж доріг і полів.

Прибирання гороху
Прибирання гороху - найскладніша операція, яка існує в технології вирощування культури. Зерно дозріває нерівномірно, тобто першими починають досягати насіння з нижніх бобів, пізніше з верхніх, нижні боби починають розтріскуватися і обсипатися, рослини гороху не стійкі до вилягання. Найголовніше в технології збирання гороху - встановити найбільш оптимальні рядка для прибирання.

Алкалоїдний люпин
Алкалоїдний люпин - відмінний сидерат. Відноситься до сімейства Бобові, і як всі рослини цього сімейства, здатний накопичувати в своїх кореневих клубеньках азот. Коренева система алкалоідного люпину може проникати на глибину 1,5-2 м. Це означає, що він покращує структуру грунту, відбувається не тільки розпушування грунту, а й підйом поживних речовин у верхній шар грунту з глибини.

Двукісточнік
Двукісточнік ( Phalaroides arundinacea ) або фаляріс - багаторічний довго-корневищний злак. Батьківщина - Північна Америка і вся помірна зона Євразії. У культурі зустрічаються тільки лише ряболисті форми. Висота рослин до 90-120 см. Листя до 2 см завширшки, лінійні, з кремовими або білими смужками.

Повножирна соя
Повножирна соя  екструдована - це висококалорійний, з високим вмістом протеїну, універсальний і ідеальний корм для всіх видів птиці і тварин. Характеризується високою кормовою цінністю.


   2013