404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Еспарцет властивості
Еспарцет - поширене кормова рослина, яке широко використовується і має великі посівні площі. У еспарцету міститься вітамін С (аскорбінова кислота), рутин, каротин, білки, флавони, вуглеводи, жири, вільні амінокислоти.

Добриво бобів
Боби мають велике значення у вирішенні такої проблеми, як виробництво рослинного білка, який необхідний не тільки для кормових цілей, але харчування людей. Зерно і солома цієї рослини характеризується значним вмістом білка.

Хвороби ріпаку
Останнім часом, через мінімальної обробки грунту і збільшення площ, зміною кліматичних умов, а також частими порушеннями сівозміни, цілий ряд захворювань ріпаку отримали велике поширення. Хвороба ріпаку - Чорна ніжка . Виявляється в період сходів біля кореневої шийки у вигляді гнилі, яка згодом поширюється на його корінь, при цьому викликає витончення і загибель всієї рослини.

Хвороби цукрових буряків
Коренеїд - Грибкова хвороба цукрових буряків . Захворювання визначають на всіх бурякових посівах. Хворіють тільки молоді рослини від початку фази проростання до формування 2-ий пари справжніх листків, тобто в той час, коли линька кореня закінчується. У проростків починає загнивати подсемядольное коліно і корінець, рідше черешки листя і сім'ядоль.

Багаття безостий
Багаття безостий , або стоколос безостий - багаторічна рослина з довгим кореневищем. У висоту стебло досягає 65-100 см, в основі почасти розщепленими на прості волокна або з цільними піхвами відмерлих листків, високо облиствений.


   2013