404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Горох технологія
Агротехніка вирощування гороху. Вирощування гороху цікаво не тільки для одержання молодих плодів, які використовуються людиною в їжу, але і з раціональної сторони. На невеликих дачних ділянках можна вирощувати горох в міжряддях молодого виноградника або саду, так і на полях більшого розміру.

Білий квасоля
Білий квасоля - рослина сімейства Бобові. В даний час існує близько 200 видів квасолі, а один з них - це білий квасоля . За вмістом цинку і міді квасоля біла перевершує більшість овочів. Квасоля характеризується легко засвоюваним білком, в ній міститься велика кількість необхідних амінокислот - лізин, триптофан, аргінін, метіонін, тирозин.

Добриво бобів
Боби мають велике значення у вирішенні такої проблеми, як виробництво рослинного білка, який необхідний не тільки для кормових цілей, але харчування людей. Зерно і солома цієї рослини характеризується значним вмістом білка.

Хвороби ріпаку
Останнім часом, через мінімальної обробки грунту і збільшення площ, зміною кліматичних умов, а також частими порушеннями сівозміни, цілий ряд захворювань ріпаку отримали велике поширення. Хвороба ріпаку - Чорна ніжка . Виявляється в період сходів біля кореневої шийки у вигляді гнилі, яка згодом поширюється на його корінь, при цьому викликає витончення і загибель всієї рослини.

Квасоля спаржева
Квасоля спаржева з незапам'ятних часів, яка була уродженкою тропіків в Південної Америки, почали вирощувати в Китаї. На сьогодні вона користується величезною популярністю і у дачників. Квасоля спаржева досить теплолюбна і світлолюбна культура. Оптимальною температурою для її розвитку і зростання, є 20-25 0 С. Сходи спаржевої квасолі не переносять заморозків, але ті рослини, які зміцніли здатні добре справлятися зі зниженими температурами.


   2013