404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.

Категорiя: Рибництво

Останнi доданi статтi


1: Ловля окуня взимку
Окунь - один з найпоширеніших видів риб, що мешкають у водах нашої країни. Мабуть, не знайдеться такої людини, яка, побачивши його, не дізнався б відразу. Дійсно, зовнішність окуня дуже характерна - спина темно - зелена, боки зеленувато - жовті, з 5-9 поперечними темно зеленими смугами. Черево світле, або злегка жовтувате.
   Додано: 29.04.2013

2: Ловля восени
Тепле літо закінчується і йому на зміну приходить дощова осінь . Але це не привід впадати у відчай, бо справжній рибалка добуде рибу в будь-який час. Сьогодні поговоримо про риболовлю восени. Для спінінгістів і шанувальників лову на кружки риболовля восени - це справжнє роздолля.
   Додано: 29.04.2013

3: Товарне рибництво
Товарне рибництво  - діяльність з розведення та вирощування водних біологічних ресурсів в напіввільних умовах або штучно створеному середовищі проживання, вилову і реалізації цих біоресурсів. Сучасний розвиток індустріальних методів вирощування в товарному рибництві дозволяє перейти до масового відтворенню та товарного вирощування великої кількості цінних видів риб.
   Додано: 29.04.2013

4: Ловля ляща влітку
Літня ловля ляща на озерах і водосховищах, значно відрізняється від лову на річці. У річках, протягом дня лящ тримається на одних і тих же ділянках, тоді як в стоячій воді, спостерігається добова міграція. Під час ранкової та вечернейкормежкі, він виходить на мілководдя, а вдень віддає перевагу глибокі місця.
   Додано: 29.04.2013

5: Блешня чортик
Є оригінальна блешня, що отримала серед рибалок назву «чортик». Вона нагадує оливку, в нижню частину якої впаяний тройничок. Поддева гачка трохи виходять за тіло блешні, інакше буде поганий зацеп. Тіло «чортика» відливають з олова або свинцю і фарбують в чорний, зелений або червоний колір. Чорний - найбільш популярний. Волосінь пропускається через подовжній отвір і прив'язується за тройничок.
   Додано: 29.04.2013

6: Безнасадочних блешні
До безнасадочних мормишку рибалки-любителі ставляться з деякою насторогою. Зловити рибу на мормишку з насадкою здається простіше, ніж на голу обманку. Десь з такими доводами я погоджуся. Дійсно, на поплавкову вудку намагатися зловити рибу без насадки - заняття несерйозне, так як обманка повинна постійно перебувати в русі. На безнасадочних блешні риба починає ловитися, як тільки ми заходимо в перший виїзд на лід.
   Додано: 29.04.2013

7: Де і коли ловити рибу взимку
Вибір місця для лову залежить від наступного, яку рибу нам треба зловити. Приміром, щука віддає перевагу місцям з травою, а судак, у свою чергу, обходить стороною подібні місця, при цьому любить ховатися за важкими корчами, каменями і т. д. Так що, відомості про спосіб життя і звичках риби дуже навіть не зайві.
   Додано: 28.04.2013

8: Воблери на щуку
«Перехворіла» після нересту щука, в основному через пару тижнів з невеликим, починає більш-менш активно харчуватися і виходити на полювання. Вона починає виходити з глибоких ям, а дрібніша щучка-травянка виходить ближче до краю, з далеких заростей очерету, де починається відкрита вода.
   Додано: 28.04.2013

9: Донна снасть
Донна вудка - снасть для лову риби з дна з використанням живця, тваринної або рослинної насадки. Це, однак, не означає, що на таку снасть клюють тільки ті риби, які ведуть придонний спосіб життя - все залежить від місця, часу і способу лову.
   Додано: 28.04.2013

10: Виведення риби
Коли риба опиняється на гачку, вона намагається звільнитися. Це може бути вистрибування з води (свічки), спроби піти на глибину, повернення і ослаблення волосіні, спроби піти в укриття за яке або перешкода. Риби клюнули на мілководді часто ведуть себе більш відчайдушно ніж клюнули на глибині, які зазвичай намагаються піти глибше.
   Додано: 28.04.2013

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]

   2013