404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Спінінгові вудилища
Ще років 20 тому вибір вудилища спінінга не уявляв собою ніякої проблеми, так як сам асортимент вудлищ практично був відсутній. Ну, було пару «залізяк», кілька «скляних» моделей і все. Зараз же зовсім інша справа. Вибір вудилищ спінінгів настільки великий, що часом губишся, не знаючи, якому вудилища спінінга віддати перевагу.

Ловля карася навесні
Карась  - перший спогад з рибальської юності. Товсті насуплені рибки, котрі лягають сріблом і золотом в садок, як ніби перший дзвін у скарбничці рибальського досвіду. Проходять роки, але хоча б кілька разів на сезон, приділяєш час рибалці карася. Згадуєш дитинство.

Виготовлення мормишок
Зараз у магазинах і на ринках асортимент блешень настільки великий і різноманітний, що кожен рибалка може знайти приманку яку хоче. Однак серед ківочніков і любителів підлідної риболовлі чимало тих, хто вважає за краще робити блешні, чортики, відьми, кози своїми руками. Якщо робиш приманки сам, то здобуваєш знання про те, яку форму повинна мати мормишка для того, щоб бути уловистою, як слід розташувати отвір під волосінь або точку кріплення до волосіні, яким має бути співвідношення розмірів гачків і тіла приманки, який вигин і яка заточка гачка роблять приманку більш зацепистость і т.

Блешня уралочка
«Уралки» стала однією з перших блешень, на які я почав ловити без застосування тварин насадок. Вона і зараз залишається однією з улюблених. «Уралок» і раніше було безліч як магазинних, так і саморобних. Але у них було одне гідність. На більшість блешень можна було ловити тільки із застосуванням тварин насадок, та й то умовно. На більшості з них були гачки низької якості, і перш, ніж відправитися на риболовлю, доводилося неабияк постаратися, щоб підготувати їх до роботи, підточуючи гачки.

Блешня на щуку
Ловля щуки  - справа хитра і непросте. Його успіх полягає не тільки в умінні рибалки й виборі хорошого місця з клюванням, а й правильному виборепріманкі для лову щуки. Не секрет, що грамотно підібрані снасті для лову щуки вкрай впливають на успіх всієї рибалки. Саме тому, ми поговоримо про таку снасті, як блешня для лову щуки.


   2013