404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Ловля риби на гумку
Гумка , мабуть, сама універсальна снасть на риболовлі.  Ловля риби на гумку  на течії дозволить вам тримати гачки прям на місці підгодовування і вашу снасть течія не знесе. Також з легкістю ловити рибу на резинку можна і в стоячій воді. Гумка для рибної ловлі це дуже зручна і універсальна снасть. Як ловити на гумку Для зручності лову риби на гумку замість маленького вудильника використовують більшу або середню палицю.

Лісочка для зимової риболовлі
Зимова риболовля - це особливий вид лову, який не тільки пов'язаний з холодом, але і сильно обмежений у часі. Тому важливо, щоб снасті були підібрані дуже ретельно. Лісочка для зимової риболовлі також повинна задовольняти певним вимогам.

Розведення карася
У ставках України живуть два види карася - золотий, що має бронзово-золотисте забарвлення тіла, і срібний з більш низьким тілом і темно-сірої забарвленням луски з металевим відливом. Карась золотий - теплолюбна риба, живе в основному в стоячих водоймах, невибагливий до якості води.

Ловля на фідер
Фідер  - це, мабуть, сама універсальна снасть для лову мирної риби. Годиться вона і для дрібної червонопірки, і для мірного карася, темнобокого ляща, трофейного коропа.

Де і коли ловити рибу взимку
Вибір місця для лову залежить від наступного, яку рибу нам треба зловити. Приміром, щука віддає перевагу місцям з травою, а судак, у свою чергу, обходить стороною подібні місця, при цьому любить ховатися за важкими корчами, каменями і т. д. Так що, відомості про спосіб життя і звичках риби дуже навіть не зайві.


   2013