404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Ловля коропа на фідер
Ловити коропа на фідер краще починати в період після нересту. Зазвичай це риболовля на водоймах без течії, найчастіше комерційних з великим рибальським пресингом і дуже часто з практично рівним дном, без різких перепадів глибин з смугою водоростей вздовж берегової лінії.

Мушки на окуня
Мушка для окуня . У багатьох спінінгістів штучна муха (стример, німфа) асоціюється з на-хлистом. І ніби як зі спінінгом тут, в принципі, не може бути нічого спільного. Не треба так вважати! Риба часом явно віддає перевагу невеликим штучним мушкам, повністю ігноруючи «залізяки» і «гуму». Відмінність від нахлисту лише одне - практично завжди штучні мухи в спінінгу застосовуються в будь-яких оснащеннях, інакше мікроскопічне подобу жучка або невеликої рибки просто неможливо буде закинути на прийнятне відстань.

Зимова риболовля на блешню
Навіть такий час року як зима не зупиняє деяких рибалок від можливості порибалити на хижака, для чого застосовується спеціальна зимова вудка для блесненія. Зовні вона більше схожа на спінінг невеликих розмірів, ніж на вудку для зимової риболовлі.

Аерація водойм
Насичення повітрям води є дуже важливим моментом в житті будь-якого водоймища і його мешканців. Аерація водойми сприятливо впливає на життєдіяльність мешканців водойми, встановлює екологічний баланс і є найкращою інвестицією в розвиток водойми.

Чистка риби
Чистка окуня, і не тільки. Для початку краще мати, або зробити Рибочистки. Буде потрібна луджена жерсть, але підійде бічне широке кільце від великої банки з під оселедця. Відрізаємо смужку жерсті 15 - 20см довгою і 6 - 7см шириною, обробляємо краю шкіркою, щоб не порізатися.


   2013