404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Опис карася
Зовнішність карася дуже добре всім відома і його легко відрізнити від усіх інших наших прісноводних риб за більш-менш круглому тулубу, сильно сплющене з боків, хоча він все-таки значно товщі ляща. Слово «карась», як відомо, надається іноді в загальному змісті - і товстої, незграбної людини якраз назвуть цим прізвиськом.

Зариблення водойм
З появою на вашому садовій ділянці водойми з'являється бажання заселити його живими істотами і милуватися їх розміреним життям. Навіть якщо не займатися ставком спеціально, через кілька місяців життя в ньому все одно з'явиться.

Зимова риболовля на щуку
У розпал зими щука пожвавлюється в період відлиг і дуже часто стає випадковою здобиччю рибалки при вудіння окуня.

Рецепти бойлів
1. Замісити тісто некруто (200 г) з 2/3 пшеничного борошна і 1/3 кукурудзяного борошна, додати на це кількість 2 стандартних пакетика кондитерської ванілі та 2 чайних ложки цукру. Гарненько вимісити, після цього з тіста зробити кульки.

Ставок на присадибній ділянці
Ставок на присадибній ділянці безсумнівно прикрашає ділянку і є місцем відпочинку для всієї сім'ї і для гостей на вашій ділянці. Для того щоб створити ставок на присадибній ділянці можна використовувати готові форми зі стеклопластіка.Ето найпростіший варіант пристрою ставка і потрібно тільки купити готову форму і закопати її в землю.


   2013