404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Чортик своїми руками
У кожного «чертятніка» є своя улюблена модель безнасадочних приманки. Але на жаль не завжди вдається знайти в магазині відповідний чортик (розмір, форму, колір гостроту гачків і т.д.). Вихід із цього становища - самостійно виготовити приманку, як кажуть на свій смак і колір. Багатьох лякає складність виготовлення - форма для відливання і т.д.

Ловля з човна
Якщо Ви риболов зі стажем, випробували всі способи та місця лову з берега, то саме час задуматися про більш «просунутому» засобі пересування, ніж ноги. У більшості випадків наявність човна відкриває перед рибалкою нові кордони і можливості. Зі свого «корабля» можна забратися в будь затишний куточок водойми і насолодитися процесом в повній мірі.

Аерація водойм
Насичення повітрям води є дуже важливим моментом в житті будь-якого водоймища і його мешканців. Аерація водойми сприятливо впливає на життєдіяльність мешканців водойми, встановлює екологічний баланс і є найкращою інвестицією в розвиток водойми.

Ставкове рибництво
Ставкове рибництво - це господарська галузь, яка спрямована на розведення швидко зростаючих видів риб в спеціально споруджених або пристосованих для цього ставках.

Велика плотва
Плотву за незвичайні очі в Західній Європі часто називають красноглазкі. Причому кожен рибалка знає, що солідну плотву зловити досить складно. Однак Йенс Бурселл прийняв виклик. За минулий сезон він піймав кілька найбільших пліток, які коли-небудь потрапляли на гачок в Данії.


   2013