404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Зимова риболовля на миня
Минь в зимовий час вражає своєю активністю багатьох, адже саме осінь і зима для нього благодатна пора. Навіть можна сказати, що минь - «неправильна» риба, адже для неї найкраща погода - сильний вітер і великі морози.

Чортик своїми руками
У кожного «чертятніка» є своя улюблена модель безнасадочних приманки. Але на жаль не завжди вдається знайти в магазині відповідний чортик (розмір, форму, колір гостроту гачків і т.д.). Вихід із цього становища - самостійно виготовити приманку, як кажуть на свій смак і колір. Багатьох лякає складність виготовлення - форма для відливання і т.д.

Блешня на щуку
Ловля щуки  - справа хитра і непросте. Його успіх полягає не тільки в умінні рибалки й виборі хорошого місця з клюванням, а й правильному виборепріманкі для лову щуки. Не секрет, що грамотно підібрані снасті для лову щуки вкрай впливають на успіх всієї рибалки. Саме тому, ми поговоримо про таку снасті, як блешня для лову щуки.

Зимова риболовля на блешню
Навіть такий час року як зима не зупиняє деяких рибалок від можливості порибалити на хижака, для чого застосовується спеціальна зимова вудка для блесненія. Зовні вона більше схожа на спінінг невеликих розмірів, ніж на вудку для зимової риболовлі.

Рецепти бойлів
1. Замісити тісто некруто (200 г) з 2/3 пшеничного борошна і 1/3 кукурудзяного борошна, додати на це кількість 2 стандартних пакетика кондитерської ванілі та 2 чайних ложки цукру. Гарненько вимісити, після цього з тіста зробити кульки.


   2013