404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Зимова риболовля на ляща
Лящ  - одна з найбажаніших видобутків рибалки. У наших водоймах в основному попадаються лящі завдовжки 35-40 см при вазі 1-2 кг; їсти і солідніші екземпляри - до 5 і більше кг; а молоді лящі вагою 400-700 г на гачку рибалки-любителя і зовсім звичайне явище. Полювання за лящем пов'язана з цілою низкою складнощів, подолання яких викликає справжню насолоду.

Рибалка по першому льоду
Рибалки з нетерпінням чекають рибалку в перший лід - адже клювання в цю пору чудовий. Правда, триває він вельми недовго - днів десять, не більше. Дійсний рибалка до «Кльова» часу першого льоду повинен бути «озброєний і небезпечний» для риб'ячого племені. Поради та рекомендації початківцям рибалкам з риболовлі в людства дають досвідчені рибалки.

Зимова риболовля на карася
У зимовий час «йти» на карася можна, а враховуючи, як він ловиться, то навіть потрібно! Основний час, коли він добре ловиться - з перволедья до січня, з березня і до розтину водойми. У лютому улов теж є, але небагато гірше. Затяжні відлиги з сонцем є вірною ознакою того, що улов карася буде великою. Крім часу, ну улов карася впливає ще кілька фактором.

Зимова риболовля на судака
Судак  - найближчий «родич» окуня, так як обидва вони відносяться до сімейства окуневих. І мешкають судак і окунь часто в одних і тих же водоймах, але судак попадається на гачок значно рідше, ніж його набагато більш численний родич.

Донка для карася
На донну снасть найкраще ловити при сильній течії і на великій глибині. Найбільш підходящий час для такого лову - холодна, погана погода, коли риба найчастіше йде у глибокі місця.


   2013