404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Лісочка для зимової риболовлі
Зимова риболовля - це особливий вид лову, який не тільки пов'язаний з холодом, але і сильно обмежений у часі. Тому важливо, щоб снасті були підібрані дуже ретельно. Лісочка для зимової риболовлі також повинна задовольняти певним вимогам.

Зимова риболовля на жерлиці
Кожен, хто захоплюється риболовлею знає, що краще ніж час, коли постало перший лід не знайти, хоча воно таїть у собі і небезпеки і неможливо передбачити результат такої риболовлі.

Ловля плотви взимку
Плотва - одна з найпоширеніших риб на території Росії. Це зграєва риба, косяки плотви збираються приблизно одного віку. Харчується вона планктоном, водоростями, детритом, різними донними тваринами і молюсками. Ловиться вона практично весь зимовий період, але по першому і останньому льоду її активність значно зростає.

Ловля на фідер
Фідер  - це, мабуть, сама універсальна снасть для лову мирної риби. Годиться вона і для дрібної червонопірки, і для мірного карася, темнобокого ляща, трофейного коропа.

Ловля миня восени
З настанням осені і першими похолоданнями на водоймах почне господарювати риба минь. У цей час минь буде інтенсивно харчуватися.


   2013