404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Зимова риболовля на ляща
Лящ  - одна з найбажаніших видобутків рибалки. У наших водоймах в основному попадаються лящі завдовжки 35-40 см при вазі 1-2 кг; їсти і солідніші екземпляри - до 5 і більше кг; а молоді лящі вагою 400-700 г на гачку рибалки-любителя і зовсім звичайне явище. Полювання за лящем пов'язана з цілою низкою складнощів, подолання яких викликає справжню насолоду.

Лісочка для зимової риболовлі
Зимова риболовля - це особливий вид лову, який не тільки пов'язаний з холодом, але і сильно обмежений у часі. Тому важливо, щоб снасті були підібрані дуже ретельно. Лісочка для зимової риболовлі також повинна задовольняти певним вимогам.

Мушки на окуня
Мушка для окуня . У багатьох спінінгістів штучна муха (стример, німфа) асоціюється з на-хлистом. І ніби як зі спінінгом тут, в принципі, не може бути нічого спільного. Не треба так вважати! Риба часом явно віддає перевагу невеликим штучним мушкам, повністю ігноруючи «залізяки» і «гуму». Відмінність від нахлисту лише одне - практично завжди штучні мухи в спінінгу застосовуються в будь-яких оснащеннях, інакше мікроскопічне подобу жучка або невеликої рибки просто неможливо буде закинути на прийнятне відстань.

Донка з годівницею
Донка - одне з найстаріших рибальських винаходів, яке служить нам вірою і правдою вже не одну сотню років. Основна маса нашої риби харчується різними черв'ячками, які в достатку живуть на дні водойм, так от, основне призначення цієї снасті - ловити цю придонну рибу. Донка, яка сполучена з годівницею, є досить популярною снастю для спорту. Часто  донка з годівницею  використовується рибалками в якості додаткової снасті при лові на кільце.

Карп навесні
Ловля карпа навесні має цілий ряд особливостей, що відрізняють її від усього того, що буде потім влітку і восени. Перш за все, вона по-особливому цікава. Цікава вже хоча б тим, що після довгого зимового перерви нарешті з'являється можливість вибратися на улюблений водойму, встановити на березі рід-під, закинути снасті і, зручно влаштувавшись, дочекатися самої першої покльовки настав сезону.


   2013