404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.

Категорiя: Садівництво

Останнi доданi статтi


1: Яблуня московська
Яблуня московська була виведена шляхом схрещування гібридного насіння Антонівка звичайна х Уелс. Сорт районований в 2002 році. Яблуня московська  характеризується сильнорослими деревами, широкоокруглой, розлогою кроною, вона досить густа і облистнені.
   Додано: 29.04.2013

2: Посадка малини
Малину можна садити навесні, восени і навіть влітку. Але важливо правильно посадити і обрізати посаджені рослини. Спочатку потрібно вибрати ділянку. Малина хоча і може рости в півтіні, але плодоносити буде погано. Пагони сильно витягнуться, що сформувалися нирки в основному будуть на невизревшіх верхівках (де більше сонця), які неодмінно загинуть взимку.
   Додано: 29.04.2013

3: Сорти груш
Представляємо Вашій увазі підбірку зимових, осінніх і літніх сортів груш з фото і детальним описом. Якщо Вам цікаві критерії вибору сорту для своєї ділянки, дачі або саду - обов'язково прочитайте Кращі сорти груш.
   Додано: 29.04.2013

4: Виноград Кишмиш
Кишмиш № 342 (Віллар блан x Перлет). Візьмемо, наприклад, популярний зараз сорт винограду Кишмиш № 342. Гібридна форма винограду угорської селекції, дуже раннього терміну дозрівання (110-115 днів). Він вже крупніше багатьох - ягоди зелено-золотисті, до 3,5 г, тобто, розміром з Російський ранній, тільки без кісточок і грона по півкіло.
   Додано: 29.04.2013

5: Обрізка винограду, відео
Для формування виноградного куща потрібно, правильна обрізка винограду і підв'язка ліани, а також відповідне місце для зберігання та укриття винограду в зимовий період, яке буде відповідати силі росту куща, при цьому воно не повинно бути розріджені або загущеним. Важливо пам'ятати, що будь-яке втручання в зростання виноградного куща призводить до його ослаблення і знижує імунітет проти різноманітних захворювань та природних несприятливих факторів.
   Додано: 29.04.2013

6: Посадка груші
Як бачимо з практики, груша, почуя-то, не так популярна як яблука. Грушу можна рідше зустріти на ринках і в магазинах на фруктових крамницях, а ціна її вище. Проте, мало хто зможе залишитися байдужим побачивши стиглих ароматних плодів груші. Тому, якщо у Вас є сад - посадити це дерево потрібно обов'язково! Посадка груші є, мабуть, найважливішим моментом при вирощуванні цієї чудової садової культури.
   Додано: 28.04.2013

7: Груша Пам'яті Яковлєва
Сорт груші Пам'яті Яковлєва був виведений робочою групою досліджень інституту генетики та селекції плодових рослин імені Мічуріна та Мічурінського. Це відбувалося в агоуніверсітете за сприяння П.Н.Яковлева, Я.С.Нестерова, С.П.Яковлева і Р.М. Коршикова. Ці вчені схрестили сорт груші Олів'є де Серра і Сорт Тема.
   Додано: 28.04.2013

8: Яблуні колоновидні
Колоновидна вид яблуні викликає великий інтерес у багатьох людей, які цікавляться садівництвом, а залучає їх маленька крона дерева. Стовбур колоновидна дерева має один основний стовбур, який обростає кільчатках або копьеца, і дуже часто до осені всипані плодами. Ці дерева не потребують обрізку, так як не мають безлічі гілок. Колоновидні дерева використовуються на протязі 15-17 років, живуть вони багато років на відміну від плодових утворень, які швидко відмирають, на таких деревах швидко утворюються плоди.
   Додано: 28.04.2013

9: Яблука білий налив
Яблука білий налив  (Папіровка) - широко розповсюджений сорт, що був виведений за допомогою народної селекції. Характеризується плодами раннелетніх дозрівання. По-видимому, батьківщиною сорти є країни Балтії. Яблука білий налив  широковідомий сорт. Як сорт раннелетніх дозрівання білий налив, переважно, представляє особливий інтерес для садових господарств, які розташовуються поблизу промислових центрів і міст, а також для колективних садів і присадибних ділянок.
   Додано: 28.04.2013

10: Яблуня медунка
Яблуня медунка - річний високоврожайний сорт, що був виведений в МДУ ім. М. В. Ломоносова, виступає найкращим десертним сортом в річний термін споживання. Мабуть, це самий сладкоплодний сорт, з пряним медовим - оригінальним смаком. Дерево досить великих розмірів, крона широко-пірамідальна. Споживча і знімна стиглість настає в другій декаді серпня, дозрівання плодів відбувається неодночасно.
   Додано: 27.04.2013

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]

   2013