404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Яблуня китайка
Яблуня китайка , або сліволістная ( Malus prunifolia ) - плодове дерево, рід Яблуня, сімейство Рожеві, батьківщина якої є Китай. Існує велика кількість видів яблунь дрібноплідних, але не можна їх плутати китайкою. Повна її назва "Китайська сліволістная яблуня". Яблуня китайка - яблуня з досить дрібними плодами, які в народі називають "райські яблучка". З них виготовляється дуже смачні компоти, варення, джем.

Подвійна обрізка малини
Так в чому ж принцип подвійної обрізки малини? Перша обрізка проводиться в кінці травня - початку червня. Коли молодий пагін витягнеться на висоту 70-100 см (дивлячись який сорт, високорослий чи ні), у нього прищипують верхівку (10-15 см). Після цього зростання вгору практично припиняється, і всі життєві сили спрямовуються в бічні пагони. Вже через кілька днів в пазухах верхніх листків з'являються перші паростки, а до кінця літа замість одиночного утворюються п'ять, шість, а то й більше бічних пагонів довжиною майже в півметра.

Ремонтантна малина
Сорти малини ремонтантної можна вирощувати як для одного врожаю, так і для двох. Якщо в серпні зняти перший урожай з однорічних пагонів, то на майбутній рік можна отримати досить ранній урожай, приблизно до 20 червня вже не дворічних пагонах. Проте якість другого врожаю буває нижче того, що дають звичайні сорти малини. Ягоди бувають більш дрібні і сильно кістляві і сухуваті.

Кращі яблуні
Кращі сорти яблуні користуються величезною популярністю серед садівників. А вибираємо ми їх саме через гарну зимостійкості, привабливому вигляду і ароматного солодкому смаку.

Сорти яблунь
Однією з найпоширеніших плодових культур в Україні прийнято вважати яблуню. Так як вирощування цього плодового дерева відбувається в хороших кліматичних умовах, а плоди дерева можуть довго зберігати свої корисні властивості і дуже довго зберігатися. У свіжих яблуках зберігається багато цукру (в основному це фруктоза і глюкоза), також в яблуці міститься лимонна кислота, яблучна і винна, також до складу цього фрукта входять вітаміни Р, РР, В9, В6, В2, В1, С, провітамін А, макро-і мікроелементи.


   2013