404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Подвійна обрізка малини
Так в чому ж принцип подвійної обрізки малини? Перша обрізка проводиться в кінці травня - початку червня. Коли молодий пагін витягнеться на висоту 70-100 см (дивлячись який сорт, високорослий чи ні), у нього прищипують верхівку (10-15 см). Після цього зростання вгору практично припиняється, і всі життєві сили спрямовуються в бічні пагони. Вже через кілька днів в пазухах верхніх листків з'являються перші паростки, а до кінця літа замість одиночного утворюються п'ять, шість, а то й більше бічних пагонів довжиною майже в півметра.

Ремонтантна малина
Сорти малини ремонтантної можна вирощувати як для одного врожаю, так і для двох. Якщо в серпні зняти перший урожай з однорічних пагонів, то на майбутній рік можна отримати досить ранній урожай, приблизно до 20 червня вже не дворічних пагонах. Проте якість другого врожаю буває нижче того, що дають звичайні сорти малини. Ягоди бувають більш дрібні і сильно кістляві і сухуваті.

Cвойства груші
Корисні властивості груші відомі з давніх часів. У Швейцарії та Італії були виявлені залишки цих плодів на пальових побудовах. Професор Декандоль стверджує, що грушу розрізали на дві частини і висушували ще в давні тимчасова. Цей факт говорить про те, що груша була одним з найбільш затребуваних фруктів на той час.

Вирощування винограду в Підмосков'ї
Грунтуючись на своєму 27-річному досвіді вирощування винограду в Підмосков'ї, можу сказати, що це не настільки складно, як уявлялося мені раніше. Насамперед, тому, що в нашій зоні немає карантинних шкідників і хвороб винограду.

Малина восени
У природі існує більше 120 сортів малини. Вперше малина згадувалася ще в 3 столітті нашої ери. Культурні сорти малини з'явилися лише в 16 столітті. Малина має цілющі властивості і дуже багата поживними і корисними речовинами. Її використовують як протизапальний, жарознижувальний, потогінний засіб.


   2013