404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Ремонтантна малина
Сорти малини ремонтантної можна вирощувати як для одного врожаю, так і для двох. Якщо в серпні зняти перший урожай з однорічних пагонів, то на майбутній рік можна отримати досить ранній урожай, приблизно до 20 червня вже не дворічних пагонах. Проте якість другого врожаю буває нижче того, що дають звичайні сорти малини. Ягоди бувають більш дрібні і сильно кістляві і сухуваті.

Сорти винограду
Якщо Ви хочете отримати бажаний результат від вирощування винограду, перш за все Вам необхідно зрозуміти технологію його вирощування і дізнатися якомога більше про різновиди даної рослини, тільки тоді Ви зможете отримувати задоволення від вирощування різноманітних сортів винограду.

Відео щеплення яблунь
Щеплення плодових дерев, в тому числі і яблунь, проводиться для досягнення наступних цілей: вирощування нового посадкового матеріалу; вирощування карликових яблунь; ремонт пошкоджених дерев; створення багатосортову яблуневих дерев; заміна малоцінної крони дорослого дерева цінних сортом.

Шкідники винограду
Зараження виноградного куща може відбуватися не тільки від різноманітних збудників, але і від безлічі шкідливих комах, які постійно завдають шкоди вашій рослині.

Яблуня медунка
Яблуня медунка - річний високоврожайний сорт, що був виведений в МДУ ім. М. В. Ломоносова, виступає найкращим десертним сортом в річний термін споживання. Мабуть, це самий сладкоплодний сорт, з пряним медовим - оригінальним смаком. Дерево досить великих розмірів, крона широко-пірамідальна. Споживча і знімна стиглість настає в другій декаді серпня, дозрівання плодів відбувається неодночасно.


   2013