404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Яблуні восени
Щоб яблуні стабільно плодоносили, потрібно забезпечити їм достатній догляд впродовж всього сезону. Особливо важливі осінні заходи. Після того як яблуні закінчать плодоношення, їх обов'язково потрібно підготувати до зими. В осінні місяці садівники проводять заключні заходи з обробки та удобрення грунту.

Яблуня китайка
Яблуня китайка , або сліволістная ( Malus prunifolia ) - плодове дерево, рід Яблуня, сімейство Рожеві, батьківщина якої є Китай. Існує велика кількість видів яблунь дрібноплідних, але не можна їх плутати китайкою. Повна її назва "Китайська сліволістная яблуня". Яблуня китайка - яблуня з досить дрібними плодами, які в народі називають "райські яблучка". З них виготовляється дуже смачні компоти, варення, джем.

Щеплення яблуні
Пропоную Вашій увазі гаряче інтерв'ю з місця події "Щеплення яблуні". Всіх операціях надається докладний опис і фото, як все відбувалося. Щеплення яблунь дуже поширена за великої різноманітності сортів. Є ранні, середньо-і пізньостиглі сорти.

Дерево яблуня
Дерево яблуня в культуру була введена більше 5 тисяч років тому. Дослідження і археологічні розкопки рослинності в Середній Європі періоду пальових будівель підтвердили той факт, що поява плодового дерева в післяльодовиковий період в цих місцях пов'язано з людиною кам'яного століття. Вона потрапила туди з півдня, Китаю, Індії, Туреччини, Персії.  Дерево яблуня  на Русі з'явилося з часів Київської Русі.

Хвороби яблунь
Однією з найпоширеніших хвороб яблуні є гірка гниль , вона може пошкодити плоди майже у всіх плодових дерев. Її можна визначити за плямам, які мають круглу, буру форму, а також на плодах можна знайти спороношення гриба.


   2013