404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Парша яблуні
Парша яблуні - дуже поширене і шкідливе захворювання. Збудник вражає листя, плоди і пагони дерева. У весняний період, з великою кількістю осадом, паршу можна виявити на зав'язі, квітках, а іноді навіть на ниркових лусочках.

Хвороби яблунь
Однією з найпоширеніших хвороб яблуні є гірка гниль , вона може пошкодити плоди майже у всіх плодових дерев. Її можна визначити за плямам, які мають круглу, буру форму, а також на плодах можна знайти спороношення гриба.

Домашнє вино з винограду
Напої промислового виробництва ніколи не зможуть зрівнятися з домашніми, приготованими з якісних ягід і плодів, вирощених у себе в саду. Разом з тим саморобний вино з плодів і ягід обійдеться у багато разів дешевше, а за якістю, за умови дотримання правил технології, не поступиться багатьом промисловим способом приготованим винам. Більш того, домашнє вино може скласти навіть конкуренцію ряду "патентованих" вин .

Домашнє вино з винограду Ізабелла
Сорт Ізабелла вважається столово-технічним: це означає, що з винограду краще зробити столове вино або сік, ніж вживати його у свіжому вигляді. Дозріває цей сорт пізніше, ніж інші, і часто використовується для озеленення та прикраси різних місць: у місті, у сільській місцевості, садах і парках.

Обрізка винограду, відео
Для формування виноградного куща потрібно, правильна обрізка винограду і підв'язка ліани, а також відповідне місце для зберігання та укриття винограду в зимовий період, яке буде відповідати силі росту куща, при цьому воно не повинно бути розріджені або загущеним. Важливо пам'ятати, що будь-яке втручання в зростання виноградного куща призводить до його ослаблення і знижує імунітет проти різноманітних захворювань та природних несприятливих факторів.


   2013