404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Груша Чіжовская
Груша Чіжовская і все що з нею пов'язано. У цій статті ми розглянемо докладні характеристики сорту, його особливості, переваги і недоліки і звичайно ж фото. Трохи торкнемося питання посадки Чіжовскій груші. Позднелетний сорт отриманий в Московської сільськогосподарської академії ім. К. А. Тімірязєва від схрещування сортів Ольга та Лісова красуня.

Домашнє вино з винограду
Напої промислового виробництва ніколи не зможуть зрівнятися з домашніми, приготованими з якісних ягід і плодів, вирощених у себе в саду. Разом з тим саморобний вино з плодів і ягід обійдеться у багато разів дешевше, а за якістю, за умови дотримання правил технології, не поступиться багатьом промисловим способом приготованим винам. Більш того, домашнє вино може скласти навіть конкуренцію ряду "патентованих" вин .

Кращі сорти груш
Сьогодні не на кожній ділянці зустрінеш грушеві дерева. Царицею саду як і раніше вважається яблуня. А даремно, адже сортів груш нітрохи не менше, і хворіє вона рідше, ніж яблуня. Що треба, щоб груша стала царицею саду? Та ніби і так все є - врожайність висока, періодичність, на відміну від яблунь, велика рідкість, невибагливість .

Груша красуня
Груша красуня - один з найпопулярніших сортів груш. І тут знавці садівники повинні відразу мене поправити: сорт груші "Красуня" не існує .

Обрізка винограду, відео
Для формування виноградного куща потрібно, правильна обрізка винограду і підв'язка ліани, а також відповідне місце для зберігання та укриття винограду в зимовий період, яке буде відповідати силі росту куща, при цьому воно не повинно бути розріджені або загущеним. Важливо пам'ятати, що будь-яке втручання в зростання виноградного куща призводить до його ослаблення і знижує імунітет проти різноманітних захворювань та природних несприятливих факторів.


   2013