404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Сорти винограду
Якщо Ви хочете отримати бажаний результат від вирощування винограду, перш за все Вам необхідно зрозуміти технологію його вирощування і дізнатися якомога більше про різновиди даної рослини, тільки тоді Ви зможете отримувати задоволення від вирощування різноманітних сортів винограду.

Яблуня декоративна
Яблуня декоративна - є чудовими деревами середньої смуги. Краси у них не відняти, але і користь мають безсумнівно.

Малина Геракл
Видатний сорт ремонтантної малини. Відрізняється дуже великими ягодами (до 8 - 9 г і більше). Вони темно-червоні, усічено-конічні, кисло-солодкі, щільні, дуже гарні для заморожування. Урожай високий і стабільний - понад 3 кг з куща. Сорт невибагливий до умов вирощування, високо стійкий до основних хвороб і шкідників. Початок дозрівання ягід - перша декада серпня.

Домашнє вино з винограду
Напої промислового виробництва ніколи не зможуть зрівнятися з домашніми, приготованими з якісних ягід і плодів, вирощених у себе в саду. Разом з тим саморобний вино з плодів і ягід обійдеться у багато разів дешевше, а за якістю, за умови дотримання правил технології, не поступиться багатьом промисловим способом приготованим винам. Більш того, домашнє вино може скласти навіть конкуренцію ряду "патентованих" вин .

Груша Російська красуня
Осінній сорт отриманий у Всеросійському науково-дослідному інституті генетики та селекції плодових рослин ім. І. В. Мічуріна від схрещування сорту Дочка бланкові з Бере Арданпон. Автор сорти: С. Ф. Черненко. Районований у Центральному регіоні.


   2013