404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


КВК-8060 «ПАЛЕССЕ FS8060»
КВК-8060 «ПАЛЕССЕ FS8060»  - комбайн на сьогодні новітній, Цей комбайн сконструювали найкращі фахівці Гомсільмаш на основі багаторічного досвіду роботи, з кормозбиральними машинами плюс до цьому додані новітні технології.

Трактор Агромаш 150ТГ - характеристика
Трактор Агромаш 150ТГ - характеристика .  Трактор Агромаш 150ТГ  (ВТ-150) - малогабаритний сільськогосподарський гусеничний трактор загального призначення з тяговим класом 4. Призначений для широкого спектру сільськогосподарських робіт в комплекті з навісним, Напівнавісні і причіпним обладнанням, тягового класу 4 Агромаш 150ТГ призначений для виконання основних сільськогосподарських робіт в агрегаті з навісними, напівнавісними і причіпними машинами і знаряддями на оранці, передпосівної обробки грунту, посіві, для роботи в зрошуваному землеробстві, на осушених болотах, а також для виконання меліоративних робіт.

Єнісей-324
Єнісей-324  це самохідно-кормозбиральна машина з гідравлічною трансмісеей. його призначення скошування та підбір прівялених трав з валків, також скошує кукурудзу та інші високостебельнекультури і Туджи подрібнює масу з наступним навантаженням зеленої маси в транспортні засоби.  Єнісей-324  використовується прочитай у всіх грунтово-кліматичних зонах, крім гірських районів.

Трактор Кіровець К-700А
Трактор Кіровець К-700А . Трактор К-700А тягового класу 5 у комплекті з навісними і причіпними знаряддями використовується на основних сільськогосподарських роботах: оранці, культивації, боронуванні, посіві. У комплекті зі спеціальними знаряддями може застосовуватися на транспортних, меліоративних та дорожніх роботах. Трактор Кіровець К-700А є однією з перших модифікацій вітчизняних колісних енергонасичених сільськогосподарських тракторів.

КЗ-14 «Палессе GS14»
КЗ-14 «Палессе GS14» - він призначений для господарів з високим урожаєм на полі. Також він володіє двохбарабанної системою обмолоту з барабоном-прискорювачем, КЗ-14 «Палессе GS14» володіє високоякісним активатором соломотряса, а також багато іншого, що дозволяє зробити його найбільш продуктивним і передовим комбайном в господарстві. КЗ-14 «Палессе GS14» володіє величезним бункером об'ємом в 10,5 м 3 , на ньому стоїть сама передова система вивантаження зерна, завдяки автоматичній роботі комбайна дозволяє виконувати роботу легко і не з примусу.


   2013