404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Трактор К-701 техніческіе характерістікі
Трактор К-701 техніческіе характерістікі. Трактор К-701  тягового класса 5 в комплекте с навеснимі і пріцепнимі орудіямі іспользуюется на основних сельскохозяйственних работах: пахоте, культіваціі, боронованіі, посеве.

Трактор МТЗ 952 - характеристика
Трактор МТЗ 952 - характеристика . За технічними характеристиками трактора МТЗ 952 подібні з моделями 590, 592, 592.2, 920.2, 950, 952, 952.2 і мають такі відмітні риси: 4-циліндрові економічні дизельні двигуни, простота і надійність трансмісії з синхронізованою коробкою передач, висока навесоспособность, універсальність, широкий вибір варіантів зчіпних пристроїв, низька ціна і економічність в експлуатації.

Трактор БЕЛАРУС-3022ДЦ.1
БЕЛАРУС-3022ДЦ.1 дуже потужний сільськогосподарський трактор, який потрібен для сільськогосподарської роботи, може бути оснащений навісними, напівнавісними і причіпними агрегатами, на транспорті, ще трактор може бути оснащений збиральними, навантажувальними і збиральними засобами, а також для приводу стаціонарної сільськогосподарської техніки. Трактор БЕЛАРУС-3022ДЦ.1 працює довгий час в режимі реверсу і оснащується реверсивної системою управління, він може включати в себе додаткову рульову колонку, дубльовані управління зчепленням, гальмами, подачею палива, володіє спеціальним поворотним сидінням що дуже добре підходить для роботи, як на прямому ходу, так і на реверсі.

Міні трактор Т-012
Міні-трактор Т - 012 - дуже зручний і невеликий трактор для індивідуальних, а також фермерських господарствах. З його допомогою можна легко доглядати невеликі ділянки землі, в саду і городі, в парники і теплиці, в тваринницькому приміщенні і в комунальне господарство.

Комбайн Клаас (Claas) MEGA 350
Комбайн Клаас (Claas) MEGA 350 . Зернозбиральні комбайни Клаас серії МЕГА задовольняють усі вимогливі потреби сучасними хліборобами до техніки такого роду. Ці комбайни відрізняються великою потужністю та універсальністю одночасно з мінімальним обслуговуванням.


   2013