404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Дон 1500Б
Дон 1500Б  комбайн трактор, самохідний, однобарабанні, Дон 1500Б призначено убору врожаю зернових і колосових прямим, а також Роздільна способо на рівнинах з ухилом не більше 8 про .

Трактор МТЗ-80 Беларус
Трактор МТЗ-80 Беларус  - це колісний, універсальний-просапної, він відноситься до тягового класу 1.4. Його призначення це проведення сільських, а також він Випоняемие транспортні роботи, до нього застосовуються різні навісні та причіпні агрегати. Трактор МТЗ-80 Беларус  оснащений навісний гідравлічною системою - вона в свою чергу дуже хороша, роздільна-агрегатна, вона регулюється силовим способом глибини обробки, трактор володіє механічною фіксацією навісного обладнання на транспортне положення!

Технічне обслуговування зернозбирального комбайна
Під час збиральних робіт техніку обов'язково слід перевіряти, особливо звертаючи увагу на ті вузли та агрегати, які будуть нести більше навантаження.

Челленджер - відео фото
Комбайни Challenger виробляють у фірмі AGCO в США, Франції, Італії та Голландії. Компанія спочатку виробляла лише трактори, але на сьогодні ця компанія виробляє більшість техніки: трактори як гусеничні так і колісні, комбайни, обприскувачі та багато іншого. Компанія Challenger випускає багато моделей роторних комбайнів, потужність двигунів у цих комбайнів від 175 до 450 к.

Трактор ЛТЗ-155
ЛТЗ-155ЛТЗ-155 є першим російським універсально-просапних трактором, створеним з максимальним урахуванням вимог і сучасного стану сільського господарства. Трактор ЛТЗ-155 призначений для обробітку та збирання картоплі, цукрових буряків, соняшнику, овочів, кукурудзи та інших культур за існуючими і прогресивним технологіям.


   2013