404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Комбайн Джон Дір (John Deere) 1470 CWS
Комбайн Джон Дір (John Deere) 1470 CWS - це дуже хороший зернозбиральний комбайн, який оснащений системою класичного обмолоту. Виробництво цього комбайна здійснюється в Горізонтіне, Бразилія.  Комбайн Джон Дір 1470 CWS  оснащений двигуном потужністю 204 к.с. Оснащений жатками 300R або 600R (Дозволяє зрізувати дуже низько, навіть при високих швидкостях роботи).

Трактор Агромаш 150ТГ - характеристика
Трактор Агромаш 150ТГ - характеристика .  Трактор Агромаш 150ТГ  (ВТ-150) - малогабаритний сільськогосподарський гусеничний трактор загального призначення з тяговим класом 4. Призначений для широкого спектру сільськогосподарських робіт в комплекті з навісним, Напівнавісні і причіпним обладнанням, тягового класу 4 Агромаш 150ТГ призначений для виконання основних сільськогосподарських робіт в агрегаті з навісними, напівнавісними і причіпними машинами і знаряддями на оранці, передпосівної обробки грунту, посіві, для роботи в зрошуваному землеробстві, на осушених болотах, а також для виконання меліоративних робіт.

Єнісей-324
Єнісей-324  це самохідно-кормозбиральна машина з гідравлічною трансмісеей. його призначення скошування та підбір прівялених трав з валків, також скошує кукурудзу та інші високостебельнекультури і Туджи подрібнює масу з наступним навантаженням зеленої маси в транспортні засоби.  Єнісей-324  використовується прочитай у всіх грунтово-кліматичних зонах, крім гірських районів.

КЗ-14 «Палессе GS14»
КЗ-14 «Палессе GS14» - він призначений для господарів з високим урожаєм на полі. Також він володіє двохбарабанної системою обмолоту з барабоном-прискорювачем, КЗ-14 «Палессе GS14» володіє високоякісним активатором соломотряса, а також багато іншого, що дозволяє зробити його найбільш продуктивним і передовим комбайном в господарстві. КЗ-14 «Палессе GS14» володіє величезним бункером об'ємом в 10,5 м 3 , на ньому стоїть сама передова система вивантаження зерна, завдяки автоматичній роботі комбайна дозволяє виконувати роботу легко і не з примусу.

Комбайн Джон Дір (John Deere) 7550
Комбайн Джон Дір (John Deere) 7550. Нові комбайни серії 7550 мають всім необхідним для виконання всього комплексу вимог. Всім відомо, що отримання високих надоїв у тваринництві можливе тільки при забезпеченні відповідної кормової бази.


   2013